MĀCĪBU UN KONSULTĀCIJU CENTRS


 

PAR MUMS

    Mācību centrs "AVETA" dibināts 1996. gadā, lai pasniegtu dažādas programmas, un šobrīd Centrs ir viens no vadošajiem Latvijā.
    Pasniedzēji ar lielu darba pieredzi savā specialitātē un citās sfērās, savā darbā balstās uz intensīvo kursu metodēm, kuras pārbaudītas laika gaitā, praktizējot pasniegšanas darbu ar plaša loka klausītājiem.

Darbības galvenie virzieni

Tipiskās mācību programmas
    Šo mācību veidu raksturo optimāla savstarpējā attiecība - "kvalitāte/cena". Regulāri tiek nokomplektētas dažādu kursu grupas. Galvenie datorprogrammu speciālistu sagatavošanas virzieni: INTERNET un WEB-tehnoloģijas; datu bāzes, datorgrafika, animācija, dizains, projektēšana un 3D-modelēšana; PK lietotāju sagatavošana.

Grupu un individuālās mācības pēc pasūtījuma programmām
    Ja Jūs neapmierina nodarbību standartsaraksts, Jūs varat pasūtīt individuālās mācības. Mēs esam gatavi tās pasniegt jebkurā vietā Rīgas teritorijā, ka arī Jums izdevīgā laikā.

Garantēts un ērts nodarbību saraksts.
    Plaša Centra reklāma presē ļauj ātri komplektēt grupas un saskaņot saprātīgas cenas un neilgus komplektēšanas termiņus. Nodarbības lielākoties notiek darbdienās 3 vai 5 reizes nedēļā pa 2-4 akadēmiskām stundām dienā. Jūs varat izvēlēties sev ērtāko nodarbību laiku: rīts, diena vai vakars. Ir iespējams mācīties tikai sestdienās.

Kompleksā programma, kura garantē Jūsu zināšanas.
    Mācību centra "AVETA" menedžeris palīdzēs Jums profesionāli izvēlēties nepieciešamo mācību programmu, saskaņot Jums izdevīgāko mācību laiku.

 

Mēs atrodamies netālu no universālveikala "Centrs".

Mūsu adrese
Rīga, Vecpilsētas 8 (4. st.)
tālr. 67224468

m.t. 29429947

e-mail: info@aveta.lv