Informācijas tālrunis:
67224468

Par mums

Mācību centrs "AVETA" dibināts 1996. gadā, lai pasniegtu dažādas programmas, un šobrīd Centrs ir viens no vadošajiem Latvijā.

Pasniedzēji ar lielu darba pieredzi savā specialitātē un citās sfērās, savā darbā balstās uz intensīvo kursu metodēm, kuras pārbaudītas laika gaitā, praktizējot pasniegšanas darbu ar plaša loka klausītājiem.

Darbības galvenie virzieni

Tipiskās mācību programmas

Šo mācību veidu raksturo optimāla savstarpējā attiecība - "kvalitāte/cena". Regulāri tiek nokomplektētas dažādu kursu grupas. Galvenie datorprogrammu speciālistu sagatavošanas virzieni: Internets un Web-tehnoloģijas; datu bāzes, datorgrafika, animācija, dizains, projektēšana un 3D-modelēšana.

Grupu un individuālās mācības pēc pasūtījuma programmām

Ja Jūs neapmierina nodarbību standartsaraksts, Jūs varat pasūtīt individuālās mācības. Mēs esam gatavi tās pasniegt jebkurā vietā Rīgas teritorijā, ka arī Jums izdevīgā laikā.

Garantēts un ērts nodarbību saraksts

Plaša Centra reklāma presē ļauj ātri komplektēt grupas un saskaņot saprātīgas cenas un neilgus komplektēšanas termiņus. Nodarbības lielākoties notiek darbdienās 3 vai 5 reizes nedēļā pa 2-4 akadēmiskām stundām dienā. Jūs varat izvēlēties sev ērtāko nodarbību laiku: rīts, diena vai vakars. Ir iespējams mācīties tikai sestdienās.

Kompleksā programma, kas garantē Jūsu zināšanas

Mācību centra "AVETA" menedžeris palīdzēs Jums profesionāli izvēlēties nepieciešamo mācību programmu, saskaņot Jums izdevīgāko mācību laiku.

Mūsu adrese

Mēs atrodamies netālu no universālveikala "Galerija Centrs":

Adrese: Rīga, Vecpilsētas 8 (4. stāvs)
Tālr.: 67224468, 29429947
E-pasts: info@aveta.lv